Instalacja gazowa budzi na nowo ogromne zainteresowanie. Terminy do specjalistów na NFZ

Instalacja gazowa budzi na nowo ogromne zainteresowanie. Terminy do specjalistów na NFZ

lpg instalacja gazowa

Podaj dalej

Jeżeli myślicie o tym, aby w waszym samochodzie znalazła się instalacja gazowa musicie się pośpieszyć. W ostatnich tygodniach specjalizujące się w jej montażu warsztaty przeżywają ogromne oblężenie, a terminy nieustannie się wydłużają. Można zatem poczuć się jak w poradni z chęcią zapisania się do danego specjalisty na NFZ.

Instalacja gazowa? Nie tak szybko!

Ceny paliw, a dokładnie oleju napędowego i benzyny sprawiają, że coraz więcej osób chce przerobić swój samochód na LPG. Różnica w cenie za jeden litr paliwa przekracza już ponad 3 złote, co zdecydowanie przyśpiesza u wielu osób decyzję w tej kwestii.

Ale zanim nasz samochód zacznie jeździć na gaz trzeba będzie trochę odczekać. Niektóre warsztaty już wpisują kolejnych klientów w okolice końca wakacji, a nawet i dalej. Mające renomę warsztaty codziennie odbierają wiele telefonów z pytaniami o koszty i o to, czy instalacja gazowa może być w ich samochodzie.

Przy takich cenach za paliw niewątpliwie koszta jej instalacji zwracają się znacznie szybciej, niż było to jeszcze kilka miesięcy temu. Wtedy jednak benzyna i olej napędowy były w takiej cenie, że z przyjemnością się tankowało. Mowa o okolicach 4 złotych za litra, a nie jak obecnie niemal 5,50 zł.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News