Ich oczom ukazał się lecący samochód. Wyglądał jak rakieta lub spadająca gwiazda

Ich oczom ukazał się lecący samochód. Wyglądał jak rakieta lub spadająca gwiazda

lecacy samochod wypadek

Podaj dalej

To niewątpliwie jeden z najbardziej przerażających wypadków pod względem ”widowiskowości”. Kierowca prowadzący samochód z nadmierną prędkością nagle stracił nad nim panowanie. Skończyło się na tym, że pojazd w pewnym momencie dosłownie frunął w powietrzu i niestety nie miał miękkiego lądowania.

Samochód po locie rozbił się na drodze

samochod lot powietrze

Całe zdarzenie zarejestrowało swoją kamerą starsze małżeństwo. Jechali oni sobie spokojnie jedną z dróg w Stanach Zjednoczonych, gdy nagle z lewej strony niemal w ich kierunku zaczął lecieć samochód. Głośny krzyk, przerażenie i nietypowy widok, który wręcz zaszokował. Takie zdarzenia na drogach praktycznie nie mają miejsca.

Pojazd leciał w powietrzu dobre kilkadziesiąt metrów, aż w końcu rozbił się na drodze. Szczęście w nieszczęściu, że akurat nich nie jechał wówczas przeciwległym pasem. Ciężko bowiem byłoby zobaczyć kierowcy co się dzieje w jego okolicy i jakkolwiek zareagować, aby nie doszło do zderzenia.

Wiadomo, że w lecącym samochodzie znajdowała się kobieta. Choć wydaje się to niemożliwe, to przeżyła to mrożące krew w żyłach zdarzenie. Nie wiadomo co było dokładnie przyczyną tego zdarzenia, choć niewątpliwie do tak długiego lotu przyczyniła się prędkość z jaką jechała kierująca.

Przeczytaj również