HIT! Nieudolne parkowanie kobiety. Czegoś takiego nawet nie można było sobie wyobrazić

HIT! Nieudolne parkowanie kobiety. Czegoś takiego nawet nie można było sobie wyobrazić

parkowanie parking kobieta

Podaj dalej

To parkowanie kobiety może okazać się hitem 2021 roku. Czegoś takiego jeszcze nie widzieliśmy, a naprawdę widzieliśmy już wiele! Parking nie jest dla wielu osób łatwym miejscem na pozostawienie samochodu. Zwłaszcza jeżeli jest zatłoczony i mało jest na nim miejsca. Nie ma co się oszukiwać, ale tutaj taka sytuacja nie miała miejsca.

Proste parkowanie przerosło kobietę

kobieta parkowanie zderzenie

Parking nie był wymagający, było na nim sporo miejsca do tego, aby wjechać na każde wolne miejsce. Kobieta jednak po prostu tego nie potrafiła robić. Nie czuła się pewnie za kierownicą SUV-a w jakim siedziała i nie miała odpowiedniego wyczucia. W dodatku dość mocno przekombinowała z tym, gdzie chce pozostawić samochód.

Nie przyszło jej chyba do głowy to, że przecież pojazd znalazł się już na miejscu postojowym. Myślała o innym, szukając sobie dodatkowych problemów. W końcu wymyślne parkowanie przyniosło to, na co zapowiadało się od początku. Za dużo gazu, za mało hamulca i złe wyczucie kierownicy.

Efekt był tego taki, że doprowadzając do kolizji zepchnęła na spacerniak inny pojazd. A ten… pojechał dość daleko przez cały chodnik, aż do oddalonego pomnika. W tym wszystkim było wiele szczęścia, że nikomu nie stała się krzywda. Zwaszcza, że w pobliżu znajdowało się dość wiele ludzi.

Szukanie bezpiecznych miejsc

Niektóre kobiety, ale nie tylko one, wychodzą z prostego założenia. Wiedzą, że parkowanie nie jest ich mocną stroną i szukają bezpiecznych miejsc. Z dala od tłoku i ciężkich miejsc do pozostawienia samochodu. Wolą przejść dalsza odległość do miejsca docelowego, niż męczyć z parkowaniem.

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News