Historia tego zdjęcia jest tak niesamowita, że aż rozbiła samego poszkodowanego. Mamma Mia!

Historia tego zdjęcia jest tak niesamowita, że aż rozbiła samego poszkodowanego. Mamma Mia!

Podaj dalej

To jedno zdjęcie stało się niespodziewanym hitem internetu. Historia bowiem tej fotografii jest tak niezwykła, że to ona tak naprawdę wzniosła na wyżyny to, co widzimy. Ale jedno jest pewne – jedno nie istniałoby bez drugiego, bowiem w tym przypadku wszystko się znakomicie uzupełnia i scala w całość.

A historia tego brzmiała tak…

diesel szyba snieg

Wszystko wydarzyło się nieopodal stacji paliw blisko południa. Kierowca, ten poszkodowany, jak to często miał w zwyczaju jeździł tą drogą, gdyż jest ona jedną z głównych w okolicy. Poruszał się dużym Pick-up`ie, który ma od wielu jest i jest jego oczkiem w głowie.

Tego dnia spotkała go jednak bardzo nieprzyjemna sytuacja. Właściciel auta które widzicie na zdjęciu, wjechał w jego ukochany samochód, wyjeżdżając na drogę po zatankowaniu pojazdu. Całe zdarzenie skwitował słowami, że… nie widział jak jechał.

Patrząc na to jak był odśnieżony samochód, a bardziej jak wyglądała przednia szyba, trudno się temu dziwić. Trzeba przyznać, że mężczyzna miał w ogóle odwagę, aby odpalać samochód i zacząć jechać, skoro widoczność była zerowa. Skończyło się tylko na niewielkim wgnieceniu i ryskach. Z kolei pojazd sprawcy musiała zabrać laweta, gdyż awarii uległ układ kierowniczy.

Odśnieżaj samochód!

zaparowana szyba

Cała historia nie budzi zaskoczenia, lecz słodka argumentacja zdarzenia z widokiem szyby już tak. Tak naprawdę warto wyciągnąć z tego lekcję, żeby w przyszłości nie popełnić podobnego błędu. A niestety na drogach często widać, że w pośpiechu niektóre osoby bagatelizują problem.

Mandat może w takim przypadku naprawdę być najmniejszą karą. Znacznie gorzej, gdy doprowadzi się do zdarzenia drogowego, które zakończy się nie tak wesoło jak miało to miejsce tutaj.

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News