Helmut Marko: Max Verstappen powinien złapać tego wirusa teraz. Miałby już od niego spokój

Helmut Marko: Max Verstappen powinien złapać tego wirusa teraz. Miałby już od niego spokój

3 interakcje

Podaj dalej

Max Verstappen nie ukrywa, że bardzo objawia się zarażenia koronawirusem. Inaczej jednak na jego stan zdrowia patrzy Helmut Marko, który uważa, że im szybciej Holender się zarazi tym lepiej. A najlepiej, żeby to miało miejsce przed sezonem.

Doradca Red Bulla uważa, że najgorsze co może spotkać zespół i samego kierowca, to choroba w trakcie sezonu. To uniemożliwiłoby mu walkę o mistrzowski tytuł. Trzeba przyznać, że nawet jeżeli było to wypowiedziane w formie żartu, to jednak żart bardzo niesmaczny.

Helmut Marko: Najlepiej byłoby, gdyby Max złapał tego wirusa teraz. W wieku 22 lat on nie znajduje się w żadnej grupie ryzyka. Po uporaniu się z wirusem byłby już na niego odporny i mógłby powalczyć o tytuł.

Wciąż nie wiadomo kiedy wystartuje sezon Formuły 1 w tym roku i jak będzie wyglądał. Z najnowszych informacji wynika, że oczekiwana są związane z organizacją 15-18 wyścigów w tym roku.

Prezes F1, Chase Carey, w liście do kibiców po ogłoszeniu przełożenia GP Azerbejdżanu stwierdził, że F1 będzie chciała ruszyć z sezonem podczas lata. Nie potrafił jednak dokładnie sprecyzować daty.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News