Gwiazdor Premier League miał wypadek, jest nagranie! Jechał jak skończony idiota

Gwiazdor Premier League miał wypadek, jest nagranie! Jechał jak skończony idiota

premier league pilkarz wypadek arsenal

Podaj dalej

Do sieci trafiło nagranie na którym widać wypadek z udziałem piłkarza Premier League. Chodzi o zawodnika Arsenalu Londyn, który jechał swoim Mercedesem klasy G z nadmierną prędkością. Jak sam przyznał po całym zdarzeniu
Joe Willock – ”jechał jak idiota”.

Zawodnik Premier League otarł się o śmierć

premier league pilkarz wypadek arsenal 1

Zdarzenie miało miejsce w sobotę, a 21-latek był w drodze na trening. Zjeżdżał z pasa prowadzącego prosto, na pas do skrętu w lewo. Zrobił to na dużej prędkości, gwałtownie, a do tego dalsza droga prowadziła po łuku. Pojazd nie był w stanie utrzymać się na drodze.

Mercedes zjechał na pobocze, uderzył w przydrożną barierkę, następnie wrócił na drogę, po czym po chwili wpadł w krzaki.

premier league pilkarz wypadek arsenal 2

Wszystko zarejestrował kierowca jadący za piłkarzem Kanonierów. Po całym zdarzeniu świadek podszedł do młodzieżowego reprezentanta Anglii nie wiedząc z kim tak naprawdę ma do czynienia. Powiedział mu, że jechał zdecydowanie zbyt szybko, na co ten odparł, że ma tego świadomość i że jest idiotą. Był w szoku po tym co się stało.

Kolejnego dnia wziął jednak udział w meczu Premier League przeciwko Leeds United. Rozegrał 57 minut, a jego zespół zremisował 0:0.

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News