Gwiazda wsiadła do samochodu w salonie Hyundaia. Po odpaleniu silnika rozegrał się horror

Gwiazda wsiadła do samochodu w salonie Hyundaia. Po odpaleniu silnika rozegrał się horror

Podaj dalej

Przymiarki do zakupu nowego auta okazały się przerażające. To miał być bardzo pozytywny dzień, z nutą nadziei i rozbudzenia marzeń. Wyszło zupełnie inaczej, a salon samochodowy przemienił się w strefę największego możliwego zagrożenia dla życia osób postronnych.

Salon samochodowy areną przetrwania

salon samochodowy wypadek

Można mówić o naprawdę ogromnym szczęściu, że w tej sytuacji skończyło się tylko na szkodach materialnych, a nikt nie ucierpiał. Kobiecie spodobał się jeden z modeli i postanowiła do niego wsiąść i przyjrzeć mu się z wnętrza. W pewnym momencie odpaliła silnik i zupełnie nie wiedziała jak zapanować nad autem.

Te gwałtownie ruszyło i wyleciało przez szybę salonu samochodowego. Na zewnątrz uderzyło w pojazdy wystawowe ustawione na parkingu. Szkody niewątpliwie bardzo liczne, biorąc pod uwagę wszystkie uszkodzone samochody oraz wybitą szybę.

Marzenia o nowym aucie trzeba odłożyć

Pieniądze jakie były przeznaczone na zakup nowego samochodu trzeba będzie przeznaczyć na inny wydatek. Niewątpliwie tych może zabraknąć biorąc pod uwagę do ilu doszło szkód. Najlepiej obrazuje wszystko samo nagranie.

Can anybody explain to me how can this happen? from r/IdiotsInCars

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News