Gorąca brunetka popełnia festiwal błędów tankując samochód. Jakie to słodkie

Gorąca brunetka popełnia festiwal błędów tankując samochód. Jakie to słodkie

Podaj dalej

To niesamowite i swego rodzaju piękne na swój sposób, jakim wyzwaniem może okazać się tankowanie. Choć wydaje się to banalnie proste to wiele osób przekonało się już, że trzeba w tym temacie posiadać tę minimalną wiedzę. Ale nie sama wiedza jest tutaj potrzebna, ale choć niewielki iloraz inteligencji.

Tankowanie które przejedzie do historii

tankowanie kobieta stacja

Młoda dziewczyna ubrana dość przyjemnie dla oka, chciała zatankować swój samochód. Prawidłowy podjazd pod dystrybutor okazał się jednak nie taką prostą rzeczą. O ile przy pierwszej próbie można się pomylić, jest to jakoś zrozumiałe i wytłumaczalne, to jednak to, co działo się później, już ciężko.

Brunetka wsiadła do auta i podjechała do innego dystrybutora, lecz tym razem znów ustawiła źle pojazd. Wlew paliwa ponownie znajdował się nie z tej strony z której powinien. Nie tylko druga, ale i trzecia próba okazała się fiaskiem, gdyż błąd został ponowiony. Wydaje się to wręcz niemożliwe. A jednak!

Dopiero za czwartym razem zdołała podjechać prawidłowo, co było dla niej niewątpliwie sukcesem. Choć można przypuszczać, że nie było to dziełem przeanalizowania wcześniejszych błędów, lecz… przypadku.

dystrybutor tankowanie brunetka

Jak tak można tankować?!

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News