Google Maps zapowiedziało nowości na specjalnej konferencji. To będzie rewolucji w nawigacji!

Google Maps zapowiedziało nowości na specjalnej konferencji. To będzie rewolucji w nawigacji!

Google Maps aplikacja nawigacja

Podaj dalej

Konferencja I/O 2021 dostarczyła nam nowych informacji, jeżeli chodzi o przyszłość Google Maps. A ta kształtuje się naprawdę bardzo ciekawie, bo mowa tutaj o naprawdę konkretnych nowościach, jeżeli chodzi o funkcjonalność. Nadchodzi po prostu mała rewolucja w popularnej aplikacji.

Nowe Google Maps

Jedną z ciekawszych nowości jest ulepszony widok na żywo, ale także duża poprawa jeżeli chodzi o znaki drogowe. Duża uwaga zostanie przywiązana do skomplikowanych skrzyżowań, co pozwoli łatwiej je pokonać. Nowości czekają także dla osób lubiących odwiedzać restauracje. Będą recenzje lokali, a także… dowiemy się jakie jest w nich natężenie ruchu.

W swojej nawigacji zobaczymy m.in. zdecydowanie lepsze mapy ulic. Tutaj chodzi nie tylko o kierowców, ale również o pieszych. Zobaczą oni m.in. przejścia dla pieszych oraz chodniki. Krótko mówiąc, zrzut na popularnej grafice będzie znacznie dokładniejszy.

To tylko jedne z większych zmian jakie zapowiedziano, a będzie ich znacznie więcej. Najważniejsze, a więc sama nawigacja i nakreślanie trasy, także ulegnie poprawie. Zdecydowana większość zmian ma być wdrażana w Google Maps jeszcze w tym roku.

 

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News