Google Maps pozwala nawigować w zupełnie nowy sposób. Co za zmiana!

Google Maps pozwala nawigować w zupełnie nowy sposób. Co za zmiana!

Podaj dalej

Kolejne pozytywna zmiana nadeszła ze strony Google Maps. Aplikacja doczekała się możliwości zmiany jeżeli chodzi o system nawigacji. Od teraz nasz pojazd nie będzie już strzałką na mapie, a jednym z trzech pojazdów. To kolejny krok do tego, aby zbliżyć się do mobilnej wersji Android Auto.

Kolejne zmiany w Google Maps

google maps nawigacja

Choć można uznać to jak na razie za kosmetyczną zmianę, to jednak zwiastuje ona znacznie większą aktualizację. Ta zbliża się każdego dnia wielkimi krokami i jest tak naprawdę nieunikniona. Wszystko po to, aby jak najbardziej ujednolicić Google Maps z Android Auto.

Jeżeli chodzi o wspomnianą zmianę użytkownik ma możliwość zmiany popularnej od lat strzałki na jedno z dostępnych samochodów w kolorze żółtym, zielonym i czerwonym. Zmiany dokonujemy w trakcie ustalania trasy, w którym się wybieramy.

W ostatnim czasie gigant technologiczny mocno pracuje nad ulepszeniem swojego flagowego produktu. W każdym miesiącu dokonywanych jest wiele zmian, które mają na celu pomóc w jeszcze łatwiejszym i przyjemniejszym podróżowaniu. I co najważniejsze – wszystko naprawdę się sprawdza!

google maps

Duża aktualizacja

Użytkownicy wedle bardziej oficjalnych i nieoficjalnych zapowiedzi mogą spodziewać się w najbliższym czasie znaczących zmian w aplikacji. Wówczas korzystanie z niej ma być jeszcze bardziej przyjemne dla wzroku, a także w samym użytkowaniu.

 

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News