Forza Horizon 4 z dużymi zmianami. Co czeka teraz na graczy popularnej gry?

Forza Horizon 4 z dużymi zmianami. Co czeka teraz na graczy popularnej gry?

Forza Horizon 4

Podaj dalej

Nieprzypadkowo Forza Horizon uważana jest za najlepszą grę samochodową, jaka jest obecnie dostępna na rynku. To właśnie dla niej ogromna liczba osób na świecie decyduje się na zakup konsoli Xbox. A wszystko po to, aby spędzać długie godziny przed telewizorem, jeżdżąc barwnymi trasami i rywalizować z innymi.

Idzie nowa Forza Horizon

4 seria przeciągała jak magnez wielu graczy, ale pomału dochodzi jej kres. Przed kilkoma dnami zapowiedziano, że zbliża się wielkimi krokami 5 seria. Teraz poinformowano, że we wciążej aktualnej wersji gracze nie zobaczą już żadnych nowych samochodów.

Producenci chcą w pełni skupić się na doszlifowaniu produkcji, którą mamy zobaczyć jeszcze w tym roku. Będzie to gra z najwyższej półki na konsole nowej generacji, co pozwoli wręcz przenieść się oczami w oferowany świat osadzony w Meksyku.

Zwiastun palce lizać

Wraz z zapowiedzią Forza Horizon 5 pojawił się w sieci zwiastun, który cieszy się do dzis ogromną popularnością. Nic dziwnego, że zobaczyło go już na świecie miliony osób, które czekają na kolejną odsłonę.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News