Flavio Briatore: Fernando Alonso jest gotów na powrót do Formuły 1!

Flavio Briatore: Fernando Alonso jest gotów na powrót do Formuły 1!

Podaj dalej

Wszystkie znaki na niebie i Ziemi wskazują na to, że Fernando Alonso od przyszłego sezonu dołączy do stawki kierowców Formuły 1. Francuskie media informują już nawet o tym, że Hiszpan podpisał przedwstępną umowę z zespołem Renault.

Briatore alonso

Teraz pozostaje już tylko czekać na to, aż światło dziennie ujrzy oficjalna informacja. Wieloletni menadżer i przyjaciel Fernando Alonso mówi wprost, że były mistrz świata jest gotowy na powrót do Formuły 1 i na pewno pozytywnie zaskoczy wiele osób.

Briatore Flavio Briatore: Fernando jest zmotywowany. Rok poza Formułą 1 wyszedł mu na dobre. Odtruł się, pozbył się pewnych złych nawyków tego środowiska. Teraz jest spokojny, gotowy do powrotu. W F1 zawsze chodziło o to, by tak zbudować zespół, aby mieć zwycięską recepturę. Musisz mieć jednego kierowcę, który skoncentruje się na tytule mistrzowskim. A drugiego, który będzie zdobywać na tyle dużo punktów, by zabierać je bezpośrednim rywalom.

Sam zainteresowany nie tak dawno jeszcze mówił, że raczej wie co będzie robił w 2021 roku. Wtedy jednak nikt nie brał pod uwagę Formuły 1. Ruchy transferowe w ostatnich dniach w F1 pokazały, że Alonso należał do ścisłego grona osób, które wiedziały o planowanych roszadach.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News