Fernando Alonso wraca do Formuły 1. Czeka już tylko na złożenie podpisu

Fernando Alonso wraca do Formuły 1. Czeka już tylko na złożenie podpisu

Podaj dalej

Niemiecki Bild oraz wiele innych mediów na świecie informuje, że Fernando Alonso wraca do Formuły 1! Hiszpan ma mieć już uzgodnione najważniejsze punkty w kontrakcie i tylko kwestią czasu ma być to, aż złoży podpis pod kontraktem.

Fernando alonso

Wszystko wskazuje zatem na to, że po dwóch latach przerwy Fernando Alonso znów wsiądzie do bolidu F1, aby rywalizować o punkty. Były mistrz świata miałby zostać partnerem młodego Estebana Ocona od przyszłego sezonu.

Hiszpan od pewnego czasu wyrażał chęć powrotu do stawki. Bardzo często podkreślał, że chce wrócić, ale tylko do topowego zespołu. Zdał sobie jednak sprawę, że będzie to niezwykle trudne. Z kolei jazda w Renault wcale nie musi oznaczać bicia się w końcu stawki.

Fernando Alonso w F1 – wraca król!

Bez wątpienia jeżeli ziści się scenariusz o którym huczą światowe media Formuła 1 sporo na tym zyska. Osoba byłego kierowcy Ferrari i McLarena budzi ogromne zainteresowanie. Hiszpan na której pozycji by się nie znajdował w stawce, zawsze jest gwarancją walki o najwyższe cele.

– Nie mam dokładnych informacji. Ale uważam, że Alonso chce wrócić w 2021 roku i widzę go w takim zespole jak Renault. Dla mnie nie wydaje się to dziwne –
powiedział Marc Gene, kierowca testowy Ferrari oraz przyjaciel Fernando Alonso.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News