Fenomenalne zachowanie ITD! To była wyższa konieczność wobec tej kobiety

Fenomenalne zachowanie ITD! To była wyższa konieczność wobec tej kobiety

Podaj dalej

ITD podobnie jak policja także posiada nieoznakowane radiowozy i może nimi mierzyć prędkość z jaką poruszają się kierowcy na drogach. Właśnie tego typu interwencję przeprowadzili inspektorzy na krajowej 79-tce w Katowicach zatrzymując pędzący przed nimi samochód. Nie była to jednak kontrola taka, jakiej mogli się spodziewać.

Na ratunek ITD

predkosc ciaza itd

Okazało się, że za kierownicą siedzi mężczyzna, a tuż obok niego kobieta która zaczynała rodzić dziecko. Przyszły ojciec poinformował, że wiezie żonę do szpitala, gdyż ta dostała silnych bólów brzucha. Kobieta była już w terminie w którym w każdej chwili mogła zacząć rodzić.

Inspektorzy po krótkiej konsultacji stanu ciężarnej czym prędzej wsiedli do radiowozu ITD i ruszyli w kierunku Sosnowca. Eskortowali pojazd pod same drzwi, aby pomoc medyczna została jak najszybciej udzielona potrzebującej.

Lekarze po dojechaniu na miejsce nie stwierdzili zagrożenia dla zdrowia i życia kobiety. Z kolei dziecko zdecydowało się jednak jeszcze chwilę poczekać zanim się urodzi. Niewątpliwie tylko takie ”pozytywne” przekroczenia prędkości chciałoby się widywać na drodze.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News