Elon Musk wstydzi się takich nagrań. Kierowca samochodu Tesla z pasażerką zrobili to

Elon Musk wstydzi się takich nagrań. Kierowca samochodu Tesla z pasażerką zrobili to

Podaj dalej

Takie nagrania cieszą się dużą popularnością, ale też wywołują złość na twarzy Elona Muska. Geniusz XXI wieku próbuje ułatwić ludziom życie do granic możliwości, ale niektórzy nie potrafią tego docenić. Robią rzeczy, które normalnemu człowiekowi nie przyszły nawet na myśl, a powinny wywoływać ogromne zawstydzenie.

Tesla znów posłużyła jako…

musk tesla samochod

Mało kto w trakcie jazdy obserwuje osoby siedzące wewnątrz w innych pojazdach. Nie ma tak naprawdę na to czasu, a gdy już to zrobimy to z reguły odruchowo i kątem oka. Prowadząc samochód przy większych prędkościach tak naprawdę nie ma na to czasu, bowiem można łatwo doprowadzić do różnych zdarzeń drogowych.

Inaczej wygląda sytuacja, gdy stoimy na światłach. Wtedy niektórzy już lubią spojrzeć w tylne lusterko kto za nimi stoi, a także rozejrzeć się na boki. Taka już natura człowieka, że jest po prostu ciekawski i nic i nikt tego nie zmieni.

Jeden z kierowców zalicza się do grupy osób, która potrafi jadąc patrząc kto siedzi w innym pojeździe i… co robi. Ten wiadok zaskoczył go bardzo mocno, bowiem niewątpliwie był dość… nazwijmy to – niespotykany na co dzień.

tesla autonomiczna jazda

Chwila przyjemności i zapomnienia

Ta para jadąca samochodem marki Tesla, w której znajduje się możliwość autonomicznej jazdy, wykorzystała w pełni nowoczesną technologię. Chłopak i dziewczyna zdecydowali się na chwilę zapomnienia i… przymrużyli na chwilę oczy, tak że w końcu zasnęli.

Driver and passenger both sleeping in Tesla from r/IdiotsInCars

Zachowanie – lekko mówiąc – kompletnie nieodpowiedzialne. Z reguły samochód Elona Muska doskonale sobie radzi nawet bez kierowcy, ale to żadne wytłumaczenie. Zawsze podkreślane jest to, że kierowca ma zachować czujność i kontrolować to co dzieje się na drodze. Pewna grupa osób przekonała się o tym na własnej skórze, że ludzki mózg jest wciąż lepszy niż nowoczesna technologia.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News