Eleven Sports będzie transmitował nową e-sportową serię Formuły 1

Eleven Sports będzie transmitował nową e-sportową serię Formuły 1

16 interakcji

Podaj dalej

Stacja Eleven Sports będzie transmitowała e-sportową serię Formuły 1, która rozpoczyna się już dzisiaj. W rywalizacji wezmą udział niektórzy kierowcy z aktualnej stawki F1, byli kierowcy oraz inne gwiazdy. Nazwiska nie zostały jednak jeszcze oficjalnie potwierdzone.

Gra F1 2019 za darmo przez miesiąc na Xbox One i PS4

W niedzielę będziemy zatem świadkami rywalizacji w Grand Prix Bahrajnu na torze Sakhir. Kierowcy będą jeździć w oficjalnej grze F1 2019. Zostanie ona jednak dostosowana w taki sposób, że jazda Mercedesem czy Williamsem nie będzie wpływała na osiągi bolidów. Wszystkie zostaną zrównane.

Tego typu rywalizacja będzie odbywała się do maja, z możliwością przedłużenia. Kierowcy będą łączyć się z grą ze swojego domowego zacisza.

Formuła 1 organizuje oficjalne wyścigi online! Wezmą w nich udział kierowcy z prawdziwej stawki

Kilku kierowców potwierdziło już, że nie weźmie udziału w zabawie. Są to: Kevin Magnussen, Daniil Kvyat, Alexander Albon, Romain Grosjean, Sergio Perez, Pierre Gasly oraz Lance Stroll. Również Max Verstappen, fan tego typu wyścigów, poinformował, że fani go nie zobaczą.

Max Verstappen: Nie gram w tę grę i musiałbym się dostosować. To zajęłoby kilka dni i nie ma to dla mnie sensu, gdyż jestem zajęty innymi rzeczami, innimi grami. Przesiadka byłaby zbyt duża i to by nie wyszło. Jechałbym z tyłu i nie stanowiłoby to dla mnie przyjemności.

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News