Eksplozja domu przy jednej z głównych dróg. Strażacy na ten widok stali jak wryci

Eksplozja domu przy jednej z głównych dróg. Strażacy na ten widok stali jak wryci

Podaj dalej

Awaria przewodów gazowych doprowadziła do potężnej eksplozji jednego z domów w Stanach Zjednoczonych. Na miejscu zdarzenia było już kilka jednostek służb ratowniczych, które mając wiedze co się dzieje próbowały zwalczyć problem. Nie udało się, a wybuch doprowadził do wielu szkód m.in. pobliskich domów i aut. Parking przy ulicy okazał się tego dnia nie najlepszym miejscem do pozostawienia auta.

Źle wybrany parking. Właściciele wrócili do uszkodzonych pojazdów

po wybuchu

Na tę chwilę nie wiadomo dokładnie w jaki sposób doszło do uszkodzenia instalacji gazowej. Wiadomo, że właścicielka domu po tym jak poczuła wyciek szybko zawiadomiła odpowiednie służy. Te choć przybyły na miejsce nie zdążyły zaradzić tragedii.

Mieszkańcy okolicznych domów musieli udać się do hoteli bądź swoich rodzin. Do momentu aż nadzór budowlany nie sprawdzi stanu ich domów, nie mogą do nich wrócić.

Uszkodzenia samochodów

Jak można zobaczyć na nagraniu wzdłuż ulicy zaparkowanych było wiele samochodów. Parking ten okazał się dla nich nie najlepszym miejscem. Wiele z nich zostało uszkodzonych – jedne bardziej, inne mniej.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News