Dziewczynom zabrakło paliwa, ale miały ze sobą butelkę wina. Ten patent może przydać się każdemu

Dziewczynom zabrakło paliwa, ale miały ze sobą butelkę wina. Ten patent może przydać się każdemu

paliwa wina dziewczyny

Podaj dalej

Ludzka pomysłowość nie zna granic, a te dziewczyny pokazały, że nic im nie jest straszne. Nawet jeżeli w baku skończy się paliwo, to potrafią wyjść z tego niczym bohaterki. Wystarczy tylko otwarty umysł, pomysłowość, a przy tym odrobina dobrej zabawy. Samochód może wtedy odpalić i jechać dalej.

Wlewanie paliwa a butelka wina

wino paliwa bak

Dziewczynom w trakcie podróży zabrakło paliwa, przez co zostały uziemione. Nie poddały się jednak łatwo i załatwiły sobie kanister wypełniony odpowiednim paliwem. Nie miały jednak jak go wlać, gdyż nie posiadały lejka. Taka rzecz jednak ich nie zatrzymała.

Zainwestowały w butelkę wina, która posłużyła im jako lejek. Cóż, nagranie nie pokazuje co się stało z alkoholem, ale można się tylko domyślać. W końcu nie wszystkie dziewczyny prowadziły samochód, a tylko jedna. Szkoda też był płacić za coś, co trzeba wylać.

Gdy już butelka została opróżniona, przelewały paliwo z kanistra do niej, a następnie wlewały je do baku. Po tym jak kilkukrotnie wykonały taką czynność mogły z dumą pojechać dalej. Nie przejęły się nawet zbytnio, że na parkingu pozostawiły dość duża plamę rozlanego paliwa.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News