Dziewczyna wróciła do samochodu po zakupach. Pokazała, że potrafi rozwiązać własne problemy

Dziewczyna wróciła do samochodu po zakupach. Pokazała, że potrafi rozwiązać własne problemy

dziewczyna parking samochod

Podaj dalej

Po tym jak dziewczyna pozostawiła samochód i udała się na zakupy, nie spodziewała się, że po powrocie czekają ją takie problemy. Tyle tylko, że były one wyłącznie wyolbrzymione przez nią samą. Gdy pozostawiała auto nie było żadnego pojazdy przed nią, ani też za nią. Gdy wróciła w tych miejscach znajdowały się już inne samochody.

Dziewczyna w tarapatach

wyjazd dziewczyny parking

Sęk jednak w tym, że żaden samochód nie przeszkadzał jej w tym, aby wyjechać. Największym problemem okazał się chyba jednak fakt, że posiadała zbyt duży samochód. Nie do końca zdawała sobie sprawę z jego gabarytów, przez co nie była w stanie prawidłowo ocenić odległości. Nie chciało jej się także wysiąść i sprawdzić, na ile może sobie pozwolić.

Łatwiej było jej dokonać innej rzeczy, a więc rozpychać się w przód i tył, obijając inne pojazdy. Pytanie tylko po co? Miejsca było na tyle, aby spokojnie wyjechać nie niszcząc innych samochodów. Dziewczyna ewidentnie przesadziła i jakby tego było mało – nic sobie kompletnie z tego nie zrobiła. Pojechała w dalszą drogę do domu.

Jej dokonania jednak zostały zarejestrowane przez kamerę. Jeden ze świadków także sięgnął po telefon, aby zarejestrować tablice rejestracyjne samochodu. Nie ujdzie jej zatem płazem to, że uszkodziła dwa samochody. Policja zapuka do jej drzwi, pokaże nagranie, a ona sama odpowie za ucieczkę z miejsca zdarzenia.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News