Dziewczyna rozjechała ukochanego chłopaka samochodem. Miała ku temu ważny wewnętrzny powód i nie była to zdrada

Dziewczyna rozjechała ukochanego chłopaka samochodem. Miała ku temu ważny wewnętrzny powód i nie była to zdrada

Podaj dalej

O miłości można by pisać godzinami, tygodniami, miesiącami i latami. Zarówno o jej pięknych stronach, jak i o tych, które są dla nas wszystkich najbardziej bolesne. Ta dziewczyna mimo ogromnego uczucia, jakim darzyła swojego chłopaka, pewnego dnia przeżyła ogromne rozczarowanie. Od razu poczuła chęć odreagowania i zemsty.

Dziewczyna i jej zawód miłosny

dziewczyna chlopak samochod

Piękne chwile z dnia na dzień potrafią zamienić w koszmar. W końcu kto nie przeżył zawodu miłosnego niech pierwszy rzuci kamieniem. Spotkało to każdego w taki bądź inny sposób. Ból mijał, pojawiło się następne uczucie i życie toczyło się dalej.

Tutaj jednak kwestia życia została w pewien sposób zachwiana i to poniekąd w obu kierunkach. Uściślając, dziewczyna dowiedziała się, że jej miłość życia jest… nosicielem wirusa HIV. Nie trudno sobie wyobrazić w jaki sposób mogło dojść do potencjalnego zarażenia.

Gdy dowiedziała się o tym, postanowiła zapolować na swojego chłopaka. Gdy ten jechał na rowerze drogą, ta jak gdyby nigdy nic rozpędziła sportowy samochód i w niego wjechała. Następnie zrobiła kółko w okół osiedla i wróciła do domu.

Bolesny zawód miłosny

Girlfriend hits her boyfrend with a car after finding out he’s HIV positive from r/IdiotsInCars

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News