Dziewczyna poprosiła, żeby zawieźć ją na piwo. Pragnienie mocno ją rozochociło

Dziewczyna poprosiła, żeby zawieźć ją na piwo. Pragnienie mocno ją rozochociło

dziewczyna piwo

Podaj dalej

Ta dziewczyna przekonała się na własnej skórze, co to znaczy mieć na coś ochotę. Upalny dzień sprawił, że naszło ją pragnienie na to, aby wybrać się na piwo. Jej przyjaciele specjalnie nie stawiali oporu i postanowili, że spełnią jej zachciankę i pojadą. Blondynka tak bardzo nie mogła doczekać się aż wypije złoty trunek, że aż znajomi postanowili uwiecznić tę chwilę.

Dziewczyna nietypowo wypiła piwo

spragniona dziewczyna piwo

Gdy wielbicielka trunku w końcu otrzymała to, na co miała ochotę dała mocne show i pokazała, że piwo to pić umie jak mało kto. Chwyciła mocno kufel, ale nie rękami jak robi to 99,9 procent osób, lecz zupełnie w inny sposób. Pokazała, że jej usta to prawdziwa siła natury jaką została obdarzona. Co ciekawe, nie uroniła żadnej kropli, co doskonale widać po jej… dekolcie.

Nie wiadomo czy tego dnia skończyło się na jednym powie. Trzeba jednak przyznać, że dziewczyna jest niezwykle odpowiedzialna. Wiedząc, że ma ochotę na spożywanie alkoholu nie narażała siebie i innych tym, że wsiądzie za kierownicę. W gronie znajomych znalazła chętną osobę, która tego dnia odmówiła sobie picia alkoholu.

A nawet jeżeli taka osoba się nie znajdzie warto dojechać tam, gdzie się chce w inny sposób. W końcu nie od dzisiaj jest komunikacja miejska, jak i też taksówki. Wystarczy tylko podejść odpowiednio do tematu, a wtedy nie trzeba ryzykować nie tylko utraty prawo jazdy i mandatu, ale także doprowadzenia do tragedii na drodze.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News