Dziewczyna pokonana na myjni samochodowej. Co ta blondynka tutaj zrobiła?!

Dziewczyna pokonana na myjni samochodowej. Co ta blondynka tutaj zrobiła?!

dziewczyna myjnia samochodowa

Podaj dalej

Ta dziewczyna przekonała się, że mycie samochodu to wcale nie taka prosta rzecz. Ewidentnie myjnia w tym przypadku ją przerosła i co tu dużo mówić – ośmieszyła. A wszystko zarejestrowała jej przyjaciółka, która najwidoczniej wiedziała czego może się spodziewać. Zapewne to jej pierwszy i ostatni raz, gdzie chciała umyć swoje auto właśnie w taki sposób.

Pokonana dziewczyna poległa na myjni

mycie samochodu dziewczyna

Wszyscy doskonale wiemy, że myjąc samochód na samoobsługowej myjni trzeba włożyć w to trochę siły. I to tak naprawdę chcąc nie chcąc, bo po prostu utrzymanie urządzenia z którego z dużym ciśnieniem płynie woda, nie jest łatwe. Każdy, nawet najsilniejszy, odczuwa w trakcie i po myciu, że robił coś naprawdę wymagającego.

A co dopiero, gdy za mycie bierze się młoda, delikatna i słaba dziewczyna. Wtedy dzieją się takie obrazki jak na poniższym nagraniu. Gdy tylko rozpoczęła mycie od razu siła wody powaliła ją i… zaczęła w niekontrolowany sposób ”tańczyć”. Dla jej bezpieczeństwa lepiej, żeby nigdy więcej nie zabierała się za mycie. No, chyba, że na automatycznej myjni, która dla niej będzie zdecydowanie bezpieczniejsza.

.

.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News