Dziewczyna biła chłopaka prowadzącego samochód. Wszyscy zadają sobie jedno pytanie patrząc na nagranie

Dziewczyna biła chłopaka prowadzącego samochód. Wszyscy zadają sobie jedno pytanie patrząc na nagranie

Podaj dalej

Dla jednych podróżowanie ze swoją drugą połówką to najpiękniejsze chwile, dla innych… horror. W tym przypadku kierowca prowadzący swój samochód zdecydowanie przeżywał tę drugą rzecz. Dziewczyna w trakcie, gdy prowadził zgotowała mu niezły łomot.

Samochód niczym oktagon MMA

i cyk w prawo

Całe zdarzenie rejestrował kierowca który jechał za autem, w którym toczyła się jednostronna bitwa. Widać na nim jak kierujący mężczyzna dość ”posłusznie” przyjmuje ciosy. Nie wiadomo co było powodem tego typu ekscesów w pojeździe. Wiadomo natomiast, że nie zawsze jednak musi być powód, aby powstała awantura.

Jeden z kierowców przed znakiem STOP postanowił zjechać na pobocze, widząc w lusterku co dzieje się za niego plecami. W tym czasie kobieta także zrobiła sobie przerwę, żeby poprawić włosy.

Gdy kierowca ruszył w dalszą drogę zaczęła się ”druga runda”. Ta już jednak była znacznie bardziej poważna, bowiem zakończyła się swoistym nokautem. Krótko mówiąc, samochód wylądował w przydrożnym rowie.

Dżentelmen do końca

Większość osób zadaje sobie pytanie – czy kierowca nie mógł zareagować lepiej, niż będąc okładany ciosami dalej prowadzić auto? Możliwości było setki jak nie tysiące. Wybrał zdecydowanie jedno z najgorszych rozwiązań.

Fist fighting while driving from r/Whatcouldgowrong

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News