Dwie panienki w Jeepie zabrały się za parkowanie. Tesla nagrała ich nieudolne dokonania

Dwie panienki w Jeepie zabrały się za parkowanie. Tesla nagrała ich nieudolne dokonania

Podaj dalej

Wizyta w centrum handlowym dla kobiet to wyjątkowa chwila i już na samą tę myśl potrafią odlecieć. Dojechanie pod obiekt to dopiero połowa sukcesu, bowiem zanim pójdzie się na tzw. shopping, wcześniej trzeba jeszcze znaleźć miejsce i zaparkować. Te dwie koleżanki nie miały z tym łatwo, a ich wyczyny zarejestrowała Tesla.

Tesla zarejestrowała wyczyny dwóch kobiet

tesla kobieta parking

O parkujących kobieta można usłyszeć wiele ciekawych historii. Te jednak na swój sposób są wyjątkowe, bowiem linie parkingowe, czy drogi na nie prowadzące, to tylko zwykła farba na drodze. A i też jakiekolwiek zachowanie czujności tutaj to kwestia drugorzędna.

Jeep to Jeep i wjedzie wszędzie, a nic groźnego stać się przecież nie może. No, chyba że faktycznie przestrzeli się dość znacząco wyznaczone miejsce do parkowania pojazdów. Tutaj o mały włos Tesla nie stała się tego typu niuansu ofiarą.

Technologia jaką wyznaczył Elon Musk jest przygotowana jednak na tego typu zdarzenia i nie pozwala do nich doprowadzić. Tym samym kobiety w drugim pojeździe mogą mówić o dużym szczęściu, bo inaczej miałyby nieciekawe spotkanie.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News