Dwa oprychy brutalnie napadły kobietę i ukradły jej samochód na prywatnym podjeździe

Dwa oprychy brutalnie napadły kobietę i ukradły jej samochód na prywatnym podjeździe

Podaj dalej

Do bardzo przykrego zdarzenia doszło przy jednym z prywatnych domów. Kobieta wyszła ze swojego domu na podjazd, wsiadła w samochód i szukała pozostawionej tam rzeczy. Tuż obok jej domu chodnikiem szło dwóch mężczyzn, którzy postanowili dokonać napadu i kradzieży.

napad kobieta samochod
Brutalny napad na kobietę

Okazja czyni złodzieja?

Patrząc na zachowanie mężczyzn można odnieść wrażenie, że początkowo  nie planowali w ogóle napadać na kobietę. Z ich zachowania można wyczytać, że pomysł przyszedł nagle. Nie miało to dla nich znaczenia jaki samochód kradną.

Gdy kobieta przesiadła się na tył pojazdu, wówczas podbiegł do niej jeden z mężczyzn z nożem, grożąc jej. W strachu kobieta uciekła, a złodzieje wsiedli do auta i odjechali.

Telewizja tego nie pokaże

W komentarzach aż huczy od krytycznych opinii dla programów informacyjnych. Te coraz mniej informują o tego typu sytuacjach, a tych ponoć wciąż nie brakuje. Wszystko przez napiętą sytuację w związku ze społeczną akcją BLM.

[Not the Cammer] Carjacked on your own driveway at knifepoint in broad daylight (+ thrown to the ground nearly cracking your skull open). This is what the news + politicians won’t show you about this no-go zone. from r/TorontoDriving

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News