Dwa BMW urządziły sobie drogę na szrot. Zapewnił to kompletny dureń za kierownicą

Dwa BMW urządziły sobie drogę na szrot. Zapewnił to kompletny dureń za kierownicą

Podaj dalej

Prowadząc samochód w taki sposób nie trudno o wypadek. Kierowca BMW bezmyślnie wciskał się przed pojazd jadący przed nim i to w dodatku od prawej strony. Robił to jednak dość nieporadnie, a drugi pojazd widząc takie zachowanie nie dawał za wygraną. Dodanie gazu było tutaj najgorszym rozwiązaniem.

Pocałunek dwóch BMW

BMW wlacza sie do ruchu

Jaką satysfakcję czerpią niektórzy kierowcy z wyprzedzenia jednego samochodu trudno zrozumieć. Zwłaszcza ryzykując przy tym więcej niż naprawdę warto. Zyskanie jednej czy dwóch sekund to maksymalne osiągnięcie w tego typu sytuacjach. Zwłaszcza jeżeli jedzie się w sznurze pojazdów.

Tutaj jednak była ważniejsza ambicja i wysokie ego. Udowodnienie sobie czegoś, co tak naprawdę dla nikogo innego nie jest w ogóle istotne. Nic innego niż popis głupoty i nieodpowiedzialności.

Wszystko zakończyło się na rozbiciu dwóch samochodów marki BMW. Jeden z nich był najbardziej poszkodowany, bowiem biernie jechał przed kierowcami którzy urządzili sobie przepychankę. Czasami lepiej odpuścić i machnąć ręką, niż stwarzać zagrożenie dla siebie i innych kierowców.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News