Duży dekolt i seksowne ciało to za mało. Rozradowana Amanda przywaliła głową w metalową rurę

Duży dekolt i seksowne ciało to za mało. Rozradowana Amanda przywaliła głową w metalową rurę

Podaj dalej

Jazda kabrioletem na tyle samochodu z nogami na siedzeniu to nie najlepszy pomysł. Przekonała się o tym dość boleśnie niejaka Amanda, która przyjęła na głowę mocne uderzenie metalową rurką. Duży dekolt, frywolna kreacja i seksowne ciało, nie uchroniły jej od zakończenia dobrej zabawy.

rozradowana amanda

Miało być tak pięknie

Grupa przyjaciół kierowała się na imprezę sportowym kabrioletem. Dobry nastrój udzielił się wszystkim już znacznie wcześniej, w drodze na zabawę. Jednakże chwila nieuwagi sprawiła, że pozytywny nastrój nieco opadł.

Dziewczyna siedząca na tyle pojazdu w trakcie jazdy uderzyła o metalową rurkę na wysokości czoła. Kilka centymetrów niżej i mogłaby mieć w najlepszym przypadku złamany nos i wybite zęby. Pomijając fakt, że na pewno wypadłaby z auta. W rezultacie kierunek jazdy musiał się zmienić.

Powrót do domu

Ekipa imprezowa musiała zawrócić i przenieść balety na domowy parkiet. Dobry humor jak można zauważyć dopisywał do samego końca. Na zakończenie warto dodać, że Amanda powinna wynieść z tej lekcji bardzo wiele i na przyszłość znacznie bardziej dbać o swoje bezpieczeństwo. A zwłaszcza urodę i seksowne ciało.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News