Dramatyczny początek wakacji na polskich drogach. Liczba ofiar w kilka dni przeraża

Dramatyczny początek wakacji na polskich drogach. Liczba ofiar w kilka dni przeraża

liczba ofiar wakacje

Podaj dalej

Ledwie rozpoczęły się wakacje od których nie minął nawet tydzień, a na polskich drogach już rozegrało się wiele ludzkich dramatów. Z danych podsumowujących cały poniedziałek wynika, że liczba ofiar na drogach to już 17 osób! A przecież ostatni dzwonek w szkołach rozbrzmiał zaledwie trzy dni wcześniej.

Przerażająca liczba ofiar na polskich drogach

Na co dzień nie zdajemy sobie z tego sprawy, co dzieje się na danym odcinku każdej drogi w Polsce. Ale to właśnie na niektórych z nich dochodzi do przerażających momentów, które przyczyniają się do odebrania komuś życia. A co za tym idzie, dramat przeżywają rodziny i osoby najbliższe.

W większości z tych wypadków dochodziło do zderzenia pojazdów. Nie zabrakło jednak również wjechania w drzewo, znak czy słup. Jak najczęściej bywa w tego typu sytuacjach znaczącą rolę odgrywa tutaj prędkość. Dlatego też policja i inne służby, a także media apelują – noga z gazu!

Wakacje to czas w którym każdy chce wyjechać, odpocząć, udać się na zasłużony urlop i zwiedzić nowe zakątki. Wyruszając w takie podróże pamiętajmy, że lepiej dojechać kilkanaście minut później, a dojechać i cieszyć się pełnią życia!

 

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News