Dramatyczne nagranie. Potrącenie pieszej w Chodzieży na przejściu dla pieszych

Dramatyczne nagranie. Potrącenie pieszej w Chodzieży na przejściu dla pieszych

Podaj dalej

Do sieci trafiło nagranie z jednego z przejść dla pieszych w Chodzieży, gdzie miało miejsce potrącenie pieszej. Kobieta, wchodząc na pasy spojrzała w prawą stronę i spokojnie rozpoczęła przejście na drugą stronę. Zapewne dystans do pojazdu był tak duży, że czuła, iż bezpiecznie przejdzie.

Zbyt duża prędkość

Samochód choć był daleko to jednak bardzo szybko się zbliżał. Piesza od połowy drogi próbowała przebiec, ale tak naprawdę tylko wbiegła pod pędzące auto. Potrącenie wyglądało bardzo dramatycznie i jak widać na nagraniu, odbyło się przy większej prędkości niż ta dopuszczalna.

Z informacji jaki przekazała policja wynika, że kobieta została przewieziona do szpitala, bowiem uskarżała się na mocny ból biodra. Mężczyzna prowadzący pojazd był trzeźwy.

Potrącenie? Zbliża się jesień!

Niestety jesień to okres, gdzie dochodzi do największej liczby potrąceń w roku. Pogoda, szybciej zapadający zmrok i większe rozkojarzenie kierowców jakie występuje w tym okresie przyczynia się do tragedii.

Warto zachować zatem czujność i jechać zgodnie z przepisami w miejscach. Zwłaszcza, że szczególną ostrożnością jeżeli chodzi o przejścia dla pieszych.

Potrącenie pieszej w Chodzieży – 2 września 2020 ul. Krasińskiego

Potrącenie pieszej w Chodzieży 2 września 2020 ul. Krasińskiego

Gepostet von Stop Cham am Mittwoch, 9. September 2020

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News