Dołóż pieniądze i kup diesel od tego rocznika. Tutaj naprawdę nie ma na czym oszczędzać

Dołóż pieniądze i kup diesel od tego rocznika. Tutaj naprawdę nie ma na czym oszczędzać

Podaj dalej

Duża część kierowców w tym roku przymierza się do zakupu samochodu. Rzecz jasna nie wszyscy zdecydują się na nowe auta prosto z salonu, lecz pojazdy używane. Ta grupa osób powinna naprawdę bardzo poważnie zastanowić się nad tym, jaki pojazd kupuje. Bo jeżeli chodzi diesel czy benzyniaka, to naprawdę może okazać się bardzo istotne.

Postaw na diesel maksymalnie z 2015 roku

uzywany samochod diesel

Większość osób decydując się na zakup samochodu, podejmuje decyzję długoterminową. A więc z myślą, że dane auto nie będzie im służyło kilka miesięcy czy rok, a dobre kilka lat. Bardzo często zdarza się tak, iż tak naprawdę te auta służą już do końca zanim nie trafią na szrot.

I tutaj w całej tej układance ważne jest to, aby dokonując zakupu był on jak najbardziej przemyślany. A w związku ze zmianami jakie nadchodzą istotne jest to, aby był to pojazd, który nie będzie stawiał przed nami żadnych barier i ograniczeń. Zwłaszcza jeżeli chodzi o przemieszczanie się.

A w związku z wprowadzaniem stref czystego transportu, takie ograniczenia się pojawią. Kupując jednak samochód maksymalnie 6-letni, wszystkie obostrzenia nie będą nam straszne. Pojazd będzie na pewno spełniał normę Euro 6, dzięki czemu będziemy mogli go wysłużyć do końca.

zakup uzywany samochod

To daje więcej zalet

Zakup tak młodego samochodu ma oczywiście więcej korzyści. Samochody takie z reguły są niedługo po zakończeniu gwarancji, były serwisowane i są znacznie pewniejsze niż te starsze. Oczywiście takie auto ma także swoją cenę zależnie od modelu. Mimo wszystko warto nieco przyoszczędzić i dołożyć kilkadziesiąt tysięcy. Tym bardziej jeżeli to zakup na lata.

euro 6 diesel samochod

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News