Damulka zrobiła sobie z warzywniaka drive-thru. Czy można to jakoś wytłumaczyć?

Damulka zrobiła sobie z warzywniaka drive-thru. Czy można to jakoś wytłumaczyć?

Podaj dalej

Czy takie zakupy można zaplanować? Aż strach pomyśleć, że tak. Chociaż zawsze w tego typu sytuacjach wszystko lepiej poddać pod wątpliwość. Nawet gdy ktoś postanowił zrobić drive-thru ze zwykłego warzywniaka. A tak kobieta właśnie tak uczyniła.

Drive-thru wszędzie? To jest myśl!

Tutaj zapewne o sobie dała znać skrzynia automatyczna, z którą wciąż wiele osób nie do końca sobie radzi. Choć może inaczej – radzi sobie, lecz bywają pewne momenty słabości. Tak jak tutaj, gdzie nawet zwykłe kupienie marchewki, ziemniaków i jabłek, może stanowić kłopot.

Skończyło się to tak, że samochód, który prowadziła kobieta, zamiast zaparkować w sklepie, zaparkował w jego wnętrzu. Przy tym nieco potrącając jednego z klientów i niszcząc kilka kartonów zgrzewek oraz owoców. W takiej sytuacji zawsze można odetchnąć z ulega, że klientów nie było więcej.

Z drugiej strony takie drive-thru w tego typu sklepach to może myśl, która może stanowić przyszłość. A na pewno zapoczątkować dobry interes. W końcu każdemu zależy na szybkich i sprawnych zakupach.

.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News