Cysterna przywiozła paliwo na stację. Ten widok pokazuje skalę dramatu tankujących diesel i benzynę

Cysterna przywiozła paliwo na stację. Ten widok pokazuje skalę dramatu tankujących diesel i benzynę

cysterna paliwo benzyna

Podaj dalej

Jak ważne jest paliwo w życiu każdego człowieka, najlepiej przekonują się teraz obywatele Wielkiej Brytanii. Z powodu braków kierowców diesel oraz benzyna nie jest w stanie dotrzeć na czas na stację paliw. Z tego powodu robią się ogromne braki, a kierowcy mają ogromne problem z tankowaniem. Problem jest coraz większy, bo coraz więcej kierowców jeździ za paliwem.

Obecnie najcenniejsze jest paliwo

korek diesel paliwo

Przy stacjach paliw tworzą się ogromne korki, bowiem kierowcy liczą na to, że uda im się zatankować paliwo. Z tym coraz trudniej, bowiem ludzie już nie tylko wlewają je do baku, ale również do kanistrów. To prowadzi do wielu nieprzyjemnych spięć, bowiem niektórzy twierdzą, że w ten sposób zabierane jest ich benzyna bądź olej napędowy, jaki mogliby zatankować.

Widok cysterny powoduje, że kierowcy zaczynają jeździć za nią w drodze na stacje, a następnie ustawiają się w kolejce. Dochodzi już do naprawdę wręcz patologicznych sytuacji w walce o kilka litrów paliwa. Mocno w górę poszły również ceny paliw w związku z tym, że są jej mocne braki w dostawach. To jednak nie bardzo odstrasza potencjalnych klientów.

Nagrania jakie wrzucają ludzie do internetu pokazują skale dramatu. I pomyśleć, że wszystko z powodu braku pracowników, którzy cysternami mogliby rozwozić paliwo. Niebawem do akcji ma wkroczyć wojsko, które zajmie się transportem. To powinno choć w połowie uspokoić nastroje społeczne i zwalczyć problem, jaki nagle powstał.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News