Cwaniak zablokował cały pas żeby bezczelnie się wcisnąć. Karma wróciła szybciej niż myślał

Cwaniak zablokował cały pas żeby bezczelnie się wcisnąć. Karma wróciła szybciej niż myślał

karma cwaniak droga

Podaj dalej

Chamskie zachowania na drogach to codzienność. Przykładów można by tutaj wymieniać w nieskończoność, lecz nie o to tutaj chodzi. Istnieje jednak coś takiego jak przysłowiowa karma, która z reguły bardzo często wraca. To po prostu nic innego jak szybka konsekwencja swojego nieodpowiedzialnego czynu.

W tym przypadku bardzo dokładnie przekonał się o tym kierowca Mitsubishi. Wyhamował on cały ruch na prawym pasie, aby bezczelnie wcisnąć się na środkowy pas, wykorzystując niewielką lukę.

Karma szybko wróciła

Takie zachowanie nie spodobało się kierowcy, który jechał tuż za nim. Gdy tylko auto zdołało w końcu zmienić pas, mężczyzna wlał mu do samochodu kubeł zimnego napoju.

Cały internet głęboko wierzy w to, że szyba a aucie była otwarta. Zapewne tak spontaniczny pomysł nie przyszedł, by wówczas na myśl podrażnionemu kierowcy.

Duże niebezpieczeństwo

Sytuacja z pozoru może wydawać się niegroźna, ale pod koniec nagrania widać, że jeden z samochodów musiał uciekać na pas awaryjny. Tak nagła zmiana pasa ruchu z opóźnionym włączeniem kierunkowskazu stwarza duże zagrożenie na drodze.

Informuj o tym co chcesz zrobić na drodze

Na drodze szybkiego ruchu nie trudno o doprowadzenie do kolizji. Często sami irytujemy się tym, że ktoś nagle wykonuje jakiś manewr, nie informując o jego zamiarze. Warto mieć zatem na uwadze, że nie jesteśmy sami i należy w prawidłowy sposób informować o swoich planach.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News