Cwaniaczek w BMW i instant karma. Sam zgotował sobie taki los wpychając się tam, gdzie go nie chciano

Cwaniaczek w BMW i instant karma. Sam zgotował sobie taki los wpychając się tam, gdzie go nie chciano

Podaj dalej

Chciał przy kozaczyć, pokazać jak to on umie jeździć i jak wiele może. Kierowca prowadzący BMW przekonał się jednak, że zabawy na drodze najczęściej kończą się tak samo, a więc niespodziewaną przygodą. W tym przypadku karma dopadła go bardzo szybko i teraz czeka go pokrywanie wszelkich szkód.

BMW do mechanika i blacharza

bmw predkosc droga

Cwaniak za kierownicą niemieckiego samochodu chciał wcisnąć się prawą stroną przed inny pojazd. Kierowca jednak ani myślał wpuszczać go przed siebie, za tak bezczelne zachowanie na drodze. Słusznie nie odpuścił zwłaszcza, że miał kamerę i wszystko rejestrował.

Frustracja drugiego kierowcy sprawiła, że ten postanowił mocniej wcisnąć pedał gazu. Nie przewidział jednak, że samochód przed nim zwolni i zacznie skręcać, swoją drogą to też było BMW. Doszło zatem do dość nieprzyjemnego zderzenia, które doprowadziło do zablokowania dwóch pasów ruchu.

Nauczka na przyszłość

Licząc bilans zysków i strat, odnotować można jedynie te drugie. A biorąc pod uwagę sens takiego zachowania na drodze, zyski też praktycznie byłyby żadne. Zdecydowanie większe ryzyko i straty, które w tym przypadku nie ominęły cwaniaka.

Idiot trying to pass from right, original from instantkarma. from r/IdiotsInCars

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News