Cwaniaczek bezczelnie naśmiewał się z kobiety po tym co zrobiła. Wyszedł na większego durnia niż ona

Cwaniaczek bezczelnie naśmiewał się z kobiety po tym co zrobiła. Wyszedł na większego durnia niż ona

SUV kobieta mezczyzna

Podaj dalej

Na drodze mogą spotkać nas różne sytuacje i nigdy nie wiadomo jak zareagujemy. Mogą też być wynikiem naszego błędu i w takim przypadku pretensje możemy mieć tylko do siebie. W tym przypadku nie wiemy dlaczego SUV utknął w takim, a nie innym miejscu. Tyle tylko, że nie wie tego również kierowca, który ma czelność wyśmiewać wystraszoną kobietę.

SUV utknął, to się pośmieje

W tej sytuacji nie wiadomo dlaczego samochód znalazł się na barierce oddzielającej pasy szybkiego ruchu. Raczej trudno uwierzyć w to, że kobieta chciała zmienić pas na prawy, choć rzecz jasna nie można i tego wykluczyć.

Bardziej jednak prawdopodobne, że ratowała się przed niebezpieczną sytuacją na drodze. Mamy tutaj na myśli przed kolizją czy wypadkiem. Mogła wynikać ona z jej błędu, po tym jak się zagapiła i musiała ratować się, aby nie wjechać w tym poprzedzającego pojazdu.

Burak w BMW jechał chodnikiem. Rozwalił dzieciakowi rower i próbował uderzyć go kijem w głowę

Co by nie było powodem, to jednak zachowanie mężczyzny przejeżdżającego obok zdarzenia jest karygodne. Naśmiewanie się w taki sposób jest zupełnie poniżej krytyki.

Nieśmy pomoc!

W tego typu sytuacji, jak i w wielu innych, bardziej męskie będzie zatrzymanie się i zapytanie czy wszystko w porządku. A także czy nie jest potrzebna pomoc. Niektórzy jednak do tego po prostu nie dorośli i nie dorosną nigdy.

Hey don’t do that! That’s stupid from r/IdiotsInCars

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News