Cofająca kobieta. Nie była przyblokowana, a odwaliła szopkę roku

Cofająca kobieta. Nie była przyblokowana, a odwaliła szopkę roku

Podaj dalej

Z ogromnym bólem serca patrzy się na umiejętności niektórych kierowców. W tym przypadku mamy do czynienia z klasykiem, czyli kobieta, cofanie i parking. I choć czasami podchodzi się do różnych sytuacji z dystansem i uśmiechem na ustach, to jednak w tej sytuacji niezwykle ciężko.

Bohaterka nagrania po tym jak wsiadła do swojego samochodu miała proste zadanie – skręcić kierownicą w lewo i wyjechać. Sęk w tym, że musiałaby jechać tyłem i tutaj zaczęły się poważne życiowe problemy.

Co ona odwaliła?!

Kobieta na kursie prawa jazdy najwidoczniej uczyła się skręcać w trakcie wyjazdu tyłem tylko w jedną stronę. Bo inaczej naprawdę ciężko wytłumaczyć i zrozumieć takie zachowanie.

Inna kwestia, że ten, kto dopuścił ją do egzaminu, a także ten, kto następnie wydał jej prawo jazdy powinien za to odpowiedź. Wypuszczanie na drogę takich kierowców to świadome narażenie na niebezpieczeństwo innych osób.

Kara dla tego co potrafi

Za swój brak umiejętności cofania zdecydowała się ukarać… kierowcę, który stał jak najbardziej prawidłowo. Cóż, napis jaki pozostawiła na szybie kierowcy świadczy tylko o niej.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News