Co ta ciężarówka odwaliła! Dostawczak wykonał wręcz cyrkowy manewr ratując się przed zderzeniem

Co ta ciężarówka odwaliła! Dostawczak wykonał wręcz cyrkowy manewr ratując się przed zderzeniem

ciezarowka dostawczak zawracanie

Podaj dalej

Wyobraźnia to rzecz, która niektórych ogranicza, a niektórych wręcz pobudza do działania. Tutaj jednak doszło do pomylenia tych dwóch rzeczy – odwaga stała się głupotą, która powinna pohamować w działaniach. Ta ciężarówka wykonała manewr, który jest zakazany w każdych podręcznikach.

Ciężarówka zawracała na ślepo

dostawczak ciezarowka

Kierowca prowadzonego zestawu kompletnie się nie popisał. Na drodze w środku lasu postanowił zawrócić, ale zrobił to całkowicie lekkomyślny sposób. Nie zważał na to, że jadące za nim pojazdy mogą nie zrozumieć jego intencji. Co w tym przypadku wydaje się być całkowicie normalne.

Najbardziej zaskoczony był mężczyzna prowadzący samochód dostawczy. Widząc, że gwałtowne hamowanie niewiele pomoże zaczął uciekać na prawo. Tak gwałtownie kręcił kierownicą, że jego pojazd stanął na dwóch kołach, niemal bokiem!

dostawczak ciezarowka zawracanie

Miał on dużo szczęścia, bowiem dostawczak po chwili znów wylądował na dwóch kołach. To, co jednak przeżył kierowca, to już tylko on wie najlepiej.

Bezmyślne manewry na drodze

Tego typu sytuacja pokazuje, jak bardzo często dochodzi do wypadków przez bezmyślność jednego z kierowców. Wszystkich zdarzeń drogowych na pewno nie da się uniknąć, lecz na pewno większość z nich mogłoby nie być. Do tego potrzebna jednak dużej rozwagi za kierownicą.

Ten kierowca ewidentnie zbyt lekkomyślnie podchodzi do tej sprawy.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News