Claire Williams zatrudniła dyrektora zarządzajacego. Nastąpi rewolucja w zespole?

Claire Williams zatrudniła dyrektora zarządzajacego. Nastąpi rewolucja w zespole?

Podaj dalej

Williams wzmocnił swój zespół zatrudniając Simona Robertsa na stanowisko dyrektora zarządzającego. Rozpocznie on oficjalnie swoją pracę od czerwca i będzie odpowiedzialny za stronę techniczną, operacyjną i planowanie w zespole.

Simon Roberts

Brytyjczyk, który ma za sobą wiele lat pracy w McLarenie będzie bezpośrednio odpowiadać przed dyrektorem generalnym całej grupy Williams. Dla szefowej zespołu przyjście Simona Robertsa to spore odciążenie bowiem to on przejmie część jej obowiązków.

williams claireClaire Williams: Simon wniesie wielkie doświadczenie i wiedzę do Williamsa. Jesteśmy zaszczyceni, że dołączy do nas, gdy wrócimy do pracy po wymuszonej i długiej przerwie. On będzie przewodził bardzo utalentowanemu zespołowi, który nie może się doczekać projektowania i rozwijania następnej generacji bolidów F1 Williamsa. 

Przed nowym dyrektorem zarządzającym bardzo wiele pracy, aby odbudować zespół do poziomu, który pozwoli na osiągnie przyzwoitych rezultatów. W tym roku będzie to już zapewne bardzo trudne, ale w kolejnym roku na pewno będzie można zobaczyć większy rezultat jego pracy.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News