Chytra sztuka w Audi zabrała się za złośliwości. Czy aby na pewno czerpała z tego satysfakcję?

Chytra sztuka w Audi zabrała się za złośliwości. Czy aby na pewno czerpała z tego satysfakcję?

Podaj dalej

W dzisiejszych czasach wszystkim wszędzie się śpieszy, ale dość często można przekonać się, że zupełnie niepotrzebnie. Najczęściej pośpiech siedzi to tylko i wyłącznie w naszych głowach, bo śpieszyć się tak naprawdę nie musimu. Przykładem może być ta kobieta w Audi, która znalazła mimo wszystko czas, żeby na chwile przystanąć.

Dziwne zachowanie kobiety w Audi

kierowca audi zlosliwosc

To było naprawdę dziwne zachowanie kobiety prowadzącej SUV. W pewnym momencie wyłoniła się zza samochodu rejestrującego nagranie i zatrzymała samochód na drodze. Kierowca poczuł się mocno zdezorientowany, bowiem zupełnie nie wiedział, o co chodzi.

Po chwili wyminął pojazd i zaczął jechać drugim pasem ruchu, lecz prowadząca Audi powtórzyła manewr. Można już było się domyślić, że w pojeździe za kierownicą siedzi bardzo ciężki przypadek. Co tego typu zachowanie miało wnieść i co chciano nim osiągnąć? Tutaj odpowiedź ciężko znaleźć.

Aż prosiło się…

Najczęściej wjazd w poprzedzający samochód to wina kierowcy, który w niego wjechał. W tego typu przypadkach są jednak wyjątki, gdyż tutaj widać celowość i celowe stwarzanie zagrożenia. To też znakomity przykład jak ważne jest posiadanie kamery rejestrującej.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News