Ceny paliw. Diesel i benzyna będą tańsze na koniec maja. Złe wiadomości dla LPG

Ceny paliw. Diesel i benzyna będą tańsze na koniec maja. Złe wiadomości dla LPG

diesel stacja paliwo

Podaj dalej

Zdecydowanie lepsze wiadomości niż w ostatnich tygodniach trafiają do kierowców. W końcu diesel i benzyna będzie tańsza niż w ostatnim czasie, co na pewno ucieszy każdego. Ceny paliw w ostatnim czasie są dość ustabilizowane, lecz rzadko spotykaliśmy obniżki.

Po ile diesel, benzyna i LPG

ceny paliw diesel benzyna LPG

Jak poinformował serwis e-petrol tradycyjna benzyna 95 powinna być tańsza średnio o cztery grosze, w porównaniu z mijającym tygodnie. Podobnie zresztą wygląda sytuacja, jeżeli chodzi o 98-kę, która również powinna stanieć o taką samą kwotę.

Diesel też miewa swój lepszy okres, patrząc na ceny paliw w ostatnim czasie. Tym razem znów stanieje średnio o dwa grosze. Olej napędowy do silników spalinowych ma największy popyt w kraju. Są stacje paliw, gdzie można wciąż go znaleźć poniżej 5 złotych za litr.

Skończyła się w końcu tendencja spadkowa dla LPG i od poniedziałku za litr gazu w całej Polsce średnio zapłacimy o dwa grosze więcej. Mimo wszystko cena wciąż pozostaje bardzo korzystna patrząc na pozostałe paliwa. Warto pamiętać, że różnice mogą pozostać nieodczuwalne na wielu stacjach paliw.

 

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News