Brunetka w krótkich szortach kupiła sobie nowe kołpaki. Założenie ich znacząco ją przerosło

Brunetka w krótkich szortach kupiła sobie nowe kołpaki. Założenie ich znacząco ją przerosło

Podaj dalej

Sprawianie sobie samemu prezentów, z których nie do końca umie się skorzystać, to zdecydowanie nie najlepszy pomysł. Ta brunetka postanowiła wymienić w swoim aucie kołpaki na nowe, lecz nie spodziewała się, że będzie to aż takie zadania. Myślała, że jedne zejdą same, a drugie tylko założy.

Brunetka w akcji

kolpak brunetka dziewczyna

Poniekąd jej tok myślenia był jak najbardziej prawidłowy. Tylko zapomniała o jednym bardzo małym szczególe – trzeba było podnieść samochód, odkręcić śruby i dopiero zdjąć stary kołpak, zakładając nowy. Bez lewarka i klucza zadanie po prostu niewykonalne.

I nawet metoda jaką zastosowała zdała egzamin jedynie połowicznie. Bo choć wykazała się nie lada siłą, techniką, a przy tym zepsuła sporo nerwów, to jednak wciąż nie miała możliwości założenia nowych. A to właśnie było dla niej w tym momencie najważniejsze.

Zapewne bardzo wiele osób zrezygnowałoby z dalszych czynności, ale nie ta brunetka. Ona się nie poddała i wolała się umęczyć i powyrywać wszystkie stare kołpaki, niż im odpuścić i dać za wygraną. To się nazywa kobieta z charakterem!

Kołpaki pa pa

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News