Bohaterska reakcja kierowcy. Urzekająca kobieta zaatakowana na parkingu

Bohaterska reakcja kierowcy. Urzekająca kobieta zaatakowana na parkingu

kobieta kierowca parking

Podaj dalej

Ten kierowca choć nie nosi na co dzień peleryny, może o sobie mówić jako o bohaterze. Jego czujność i jak najbardziej prawidłowa reakcja zapobiegła zdarzeniu, w którym kobieta została zaatakowana przez dziką gęś. Szła ona spokojnie do pracy, ale w pewnym momencie napadł na nią ten ogromny ptak.

Kobieta zaatakowana na parkingu

kierowca samochod parking
Sytuacja niewątpliwie dość niecodzienna. Z reguły jeżeli słyszy się o tym, że ktoś został napadnięty na parkingu to myśli się o przestępcy, mają na myśli człowieka. Tutaj jednak było zupełnie inaczej. Parkingu ”pilnowała” gęś, która ewidentnie szukała zaczepki, niczym typowy dres.

Nieświadoma zagrożenia kobieta  jak co dzień szła do pracy, lecz w pewnym momencie rzuciła się na nią dzika gęś. Spanikowała i trudno jej się dziwić, bo tego typu sytuację trudno sobie nawet wyobrazić. Kompletnie nie wiedziała co zrobić, a najbardziej liczyła na to, że ptak odpuści. Ten jednak nie dawał za wygraną.

Sytuację zobaczył siedzący w aucie niedaleko mężczyzna. Od razu odpalił samochód i podjechał jak najbliżej zdarzenia, aby odstraszyć zwierzynę. Ta jednak nie odpuściła i wciąż atakowała.

bohater kobieta mezczyzna

Bezpieczne schronienie

Ratunek mógł być tylko jeden – schowanie się w pojeździe. I tak właśnie zrobiła kobieta, choć nie było to dla niej proste. W tym momencie kiedy wsiadała dzika gęś rzuciła się na nią i także znalazła się w pojeździe. Udało się ją jednak wypchnąć z auta.

TAK TANIO JESZCZE NIE BYŁO! ŚWIETNE PROMOCJE NA OPONY

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News