BMW mocno postawiło na e-sport. Gracze dostaną wyjątkowe samochody

BMW mocno postawiło na e-sport. Gracze dostaną wyjątkowe samochody

Podaj dalej

BMW postanowiło pójść tam, gdzie bardzo wiele osób widzi przyszłość. Chodzi oczywiście o e-sport, a wszystko po to, aby wzmocnić swoją obecność na kilku kontynentach wśród młodych – i nie tylko – graczy.

e sport z bmw

Motoryzacyjny gigant nawiązał współpracę z pięcioma czołowymi organizacjami e-sportowymi na świecie, z trzech różnych kontynentów. Gracze otrzymają m.in. samochody BMW w swoich zespołowych barwach i będą z nich mogli korzystać na co dzień, dojeżdżając na treningi jak i turnieje.

Realizując globalne podejście do e-sportu, zdecydujemy się na współpracę z tymi kluczowymi organizacjami. Z drugiej strony chcemy pracować również na poziomie regionalnym, a te zespoły reprezentują kluczowe dla nas rynki. Ponadto, dzielimy wspólne wartości w wymiarze rozrywki i sportu. To również odegrało ważną role w procesie decyzyjnym – powiedział Christophe Koenig, rzecznik BMW ds. marki i marketingu.

BMW świadomie postawiło na gry, w których nie dochodzi do rozlewu krwi. Nie zobaczymy zatem marki w tzw. strzelaninach jak np. Counter-Strike. Szczegóły współpracy zostały zachowane wyłącznie dla każdej ze stron.

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News