Batmobil zaprezentowany przez Warner Brothers. Co to ma być?

Batmobil zaprezentowany przez Warner Brothers. Co to ma być?

Podaj dalej

W przyszłym roku w kinach pojawi się film „The Batman”, gdzie w roli głównej zagra tytułowy bohater, w którego wcieli się tym razem Robert Pattinson. Warner Brothers postanowiło w końcu odsłonić karty i zaprezentować to co ciekawi wiele osób najbardziej. Mianowicie jak będzie prezentował się tym razem słynny Batmobil.

batmobil 2020

I tutaj pojawia się dość duże rozczarowanie, bowiem Batmobil nie wygląda tak jakby tego oczekiwało bardzo wiele osób. A raczej ten samochód sam w sobie powinien prezentować się w taki sposób, że szczęka powinna być zbierana z podłogi.

Za projekt odpowiada Lucius Fox, który zajmuje się projektowaniem gadżetów dla Warner Bros. Trzeba przyznać, że autor się nie popisał zbytnio, a jego wodza fantazji została w tym przypadku mocno ograniczona. Fani postaci częściej w garażu budowali znacznie ciekawszy samochód dla bohatera. Przykład można zobaczyć chociażby TUTAJ.

Pojazd w jakim będzie poruszał się Batman w nowym filmie bardziej przypomina nieco podrasowanego muscle cara, Dodge’a Chargera.

batmobil 2020

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News