Automatyczna myjnia samochodowa zniszczyła samochód. Ale to nie był jej błąd, a roztargnionego kierowcy

Automatyczna myjnia samochodowa zniszczyła samochód. Ale to nie był jej błąd, a roztargnionego kierowcy

myjnia samochodowa samochod

Podaj dalej

Czy automatyczna myjnia samochodowa może być niebezpieczna dla pojazdu? Niewątpliwie tak, ale tylko pod warunkiem, że właścicielem auta jest ktoś taki jak ten kierowca. Ten ewidentnie zbyt lekkomyślnie podszedł do tematu czyszczenia pojazdu mechanicznie został za to surowo ukarany. Nagranie pokazuje, że właściciel punktu może spać spokojnie – do zdarzenia nie doszło do jego winy.

Myjnia samochodowa zniszczyła samochód

myjnia samochodowa bagaznik

Z reguły, gdy samochód jest myty wówczas kierowca dogląda całego procesu, który trwa kilka minut. Częste mycie wprowadza jednak pewną rutynę i czasem ktoś woli wybrać się w tym czasie po kawę, bądź kupić coś innego na stacji. To nie jest jednak najlepsze rozwiązanie, co pokazuję tego typu historie.

W trakcie mycia samochodu doszło do otworzenia się bagażnika. Odpowiedzialna za to nie była automatyczna myjnia samochodowa, a… kierowca, który musiał przypadkowo wcisnąć taką funkcję na pilocie. Maszyna odpowiedzialna za czyszczenie pojazdu wyłamała klapę bagażnika w tył, w kierunku dachu auta i niemal ”wprasowała ją” w to miejsce.

Mężczyzna, wracając do samochodu musiał przeżył nie mały szok, ale nagranie pokazało mu, że wina leży po jego stronie. Teraz sam będzie musiał odpowiedzieć sobie na pytanie, jak i gdzie otworzył klapę bagażnika. Choć na pewno odpowiedzi na to nie znajdzie. Sytuacja ta pokazuje, że zawsze warto być w pobliżu i obserwować proces mycia. Gdyby był, mógłby zareagować wciskając czerwony przycisk i kończąc proces mycia. Uchroniłby pojazd przed zniszczeniem, a siebie przed dodatkowymi kosztami.

.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News