Audi i Mitsubishi wjechały razem na rondo. Miejsca na wyjazd zabrakło już dla obu

Audi i Mitsubishi wjechały razem na rondo. Miejsca na wyjazd zabrakło już dla obu

Podaj dalej

Rondo Bankowe w Ostrowie uchodzi za jedno z najtrudniejszych w Polsce. Nie wiedzieć czemu bardzo często dochodzi tam do kolizji, choć wszystko wydaje się proste i logiczne. A do tego jest sporo znaków drogowych, jak należy prawidłowo się poruszać i który zająć pas ruchu.

To jednak zbyt mało

Dla kierowców którzy za kierownicą wyłączają myślenie, to jednak zbyt mało. Przykład możemy zobaczyć tutaj, gdy Audi i Mitsubishi jadą na równi aż do momentu, gdy okazuje się, że obaj jadą w tym samym kierunku.

Audi i Mitsubishi idą równo
Audi i Mitsubishi idą równo

Tuż przed zjazdem Audi uderza w Mitsubishi, ale sprawcą kolizji nie jest biały pojazd, lecz ten bordowy. Jechał on bowiem pasem, który pozwalał tylko na jazdę w lewo, a nie na wprost.

Halo! To tylko… rondo

Niestety w Polsce rondo wciąż stwarza ogromne problemy dla kierowców, a wniosek płynie z tego jeden. Są oni źle przeszkoleni w trakcie nauki przez instruktorów. Trudno bowiem wierzyć w to, że zapominają jak prawidłowo się po nich poruszać.

Warto zatem samemu w wolnej chwili się podszkolić, przeglądając odpowiednie materiały w internecie. To zajmie tylko chwile, a informacje na pewno okażą się cenne.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News