Audi A6 okazało się ścianą nie do przebicia dla motocyklisty

Audi A6 okazało się ścianą nie do przebicia dla motocyklisty

Podaj dalej

Spotkanie motocyklisty z Audi A6 na skrzyżowaniu w mieście Astrachań położonym w delcie Wołgi, okazało się tragiczne w skutkach. 27-latek z nadmierną prędkością wjechał na czerwonym świetle, uderzając w samochód osoby.

motocykl wypadek

Honda CBR 600 wjechała w prawy bok Audi A6, a kierowca wyleciał wysoko w powietrze, spadając następnie na drogę. Na nagraniu dokładnie widać, że to właśnie samochód w tym przypadku poruszał się jako ten uprzywilejowany do dalszej drogi.

W wyniku zdarzenia z poważnymi urazami została odesłana do szpitala 27-letnia kobieta, jadąca Audi A6. Na skutek zderzenia doznała ona m.in. urazu czaszkowo-mózgowego i złamania kości miednicy.

Audi A6 bez winy. Wypadki motocyklistów w Polsce

Dobra pogoda sprzyja jeździe na motocyklu, ale niestety brawura i nadmierna prędkość prowadzi do licznych wypadków. Tylko w ostatnich dniach w Polsce zginęło kilku motocyklistów.

W powiecie złotowskim kierujący motocyklem na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem i wjechał na pobocze. Zginął na miejscu. Z kolei w Brorsku na drodze powiatowej także jazda podróż motocyklisty zakończyła się tragicznie. 29-latek po wyjściu z łuku drogi stracił panowanie nad jednośladem, w wyniku czego zjechał na pobocze i uderzył w przydrożne drzewo.

Policja jak co roku apeluje, aby motocykliści w trakcie swojej jazdy zachowywali więcej rozsądku. Niewątpliwie odpowiadają oni nie tylko za swoje życie, ale również za życie innych. A widać to w powyższym przykładzie.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News