Ależ ten cwany kierowca dostał za swoje! To instant karma za burackie zachowanie

Ależ ten cwany kierowca dostał za swoje! To instant karma za burackie zachowanie

cwaniak karma kierowca

Podaj dalej

Nie każdy kierowca umie zachować się na drodze. O ile jedni robi coś nie nieświadomie, w wyniku pewnego zamyślenia bądź nawet pośpiechu, można to sobie w pewien sposób wytłumaczyć. Gorzej jednak, gdy trafi się na takiego perfidnego cwaniaka, który robi to w pełni świadomie, a w dodatku przy tym nie potrafi się zachować. Właśnie tutaj miała miejsce taka sytuacja, ale mężczyzna szybko został ukarany.

Kierowca zapłacił za swoje zachowanie

Zdarzenie miało miejsce na drodze dwukierunkowej. Jeden z kierowców widząc wolne miejsce postojowe postanowił wjechać na nie tyłem, aby zaparkować. Nie wpłynęło to w większym stopniu na ruch, ani na jego utrudnienie. Zwykła sytuacja na drodze, których jest bardzo wiele każdego dnia w każdym mieście. Tutaj jednak w pewien sposób przyczyniła się ona do czegoś nieprzyjemnego.

Przed samochodem, który nagrywał całe zdarzenie jechał Mercedes, który jako pierwszy wyminął parkujący pojazd. I to właśnie między te dwa pojazdy chciał się wcisnąć trzeci kierowca wyjeżdżający z parkingu, w bardzo bezczelny sposób. Śmiał nawet spojrzeć na kierowcę, pokazać mu środkowy palec i ruszyć dalej.

Tyle tylko, że przed nim zatrzymał się wspomniany wcześniej Mercedes. Kierowca nie widział tego, bowiem wolał w mało kulturalny sposób zachowywać się wobec mężczyzny jadącego za nim. Szybko został za to ukarany, bowiem niepatrzenie na drogę doprowadziło do kolizji z Mercedesem. Cóż, śmiechu i radości nie było końca, patrząc jak szybko za swoje zachowanie przyszło zapłacić.

Więcej kultury na drodze

Niestety, ale tego typu zachowania nie są rzadkością na drogach. Niemal codziennie dany kierowca natrafi na innego, który nie potrafi się zachować. Niektórzy pokazują brzydkie gest przez okno, inni potrafią nawet wysiąść z auta, podejść, krzyczeć, obrażać i grozić. Warto posiadać kamerę samochodową, aby tego typu sytuację nagrać i zawsze móc zgłosić.

Nigdy nie wiadomo, czy taka osoba nie zdecyduje się uszkodzić naszego pojazdu np. kopiąc w niego, czy niszcząc lusterko. Wówczas mamy zarejestrowane całe zdarzenie, w tym numer tablic rejestracyjnych, aby później móc skutecznie domagać się odszkodowania. Każdy kierowca jest jednak już coraz bardziej tego świadomy i chętniej inwestuje w urządzenie mogące go chronić nawet przed wymuszeniem odszkodowania.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News