3. etap i hat-trick ''Stu'' w ORLEN e-Tour de Pologne. Robert Kubica dawał z siebie wszystko

3. etap i hat-trick ''Stu'' w ORLEN e-Tour de Pologne. Robert Kubica dawał z siebie wszystko

Podaj dalej

Za nami już 3. etap w rywalizacji ORLEN e-Tour de Pologne. W przedostatniej rywalizacji najlepszy okazał się po raz trzeci ”Stu”, który nie jest już anonimowym kolarzem. Zawodnik zaprezentował się publicznie i mogliśmy podziwiać jego piękną jazdę na żywo.

trasa 3 etap

Kolarze rywalizowali na wirtualnej trasie zeszłorocznych mistrzostw świata w Yorkshire, a na starcie było ich 883. Na pętli o długości 13,8 km różnica wzniesień wynosiła 240 metry. Na trasie praktycznie nie występowały płaski odcinki.

Trzeci raz z rzędu najszybszy okazał się tajemniczy Stu, który nikomu nie dał szans na ostatnich metrach. Za nim finiszowali Jonathan Mould i Adam Pierzga. Zwycięzca odpowiedział na ”krytykę” związaną z tym, że wygrywa dzięki oszustwom.

Stu Król WPWiK zamontował obok swojego trenaża kamerkę i wszyscy mogli przekonać się, że to nie żaden oszust, a niezwykle mocny gracz w całej stawce. Pan Maciej, bo tak ”Stu” ma na imie”, od początku jechał w czołówce, deklasując rywali na ostatnich metrach.

💯 znów to zrobił!I przy okazji nam się ujawnił 😉Brawo panie Maćku. Trzy na trzy. Klasyczny hat-trick! 🙌🏻PKN ORLEN Zwift Zwift Polska Eurosport

Julkaissut ORLEN Tour de Pologne Amatorów Lauantaina 23. toukokuuta 2020

Robert Kubica tym razem uplasował się prawdopodobnie około 70. miejsca. Wciąż nie ma oficjalnych wyników, które pojawią się w najbliższym czasie. – Coś nie poszło, nie znałem trasy i w złych momentach pedałowałem. Robiłem rekonesans dziś rano, ale okazało się to niewystarczające – mówił kierowca F1 i DTM.

Terminarz:
1. etap: 9 maja, 10:45, trasa Richmond
2. etap: 16 maja, 10:45, trasa Innsbruck
3. etap: 23 maja, 10:45, trasa Yorkshire
4. etap: 30 maja, 10:45, trasa Londyn

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News