20-latka weszła przed śmieciarkę, kierowca jej nie zauważył. Dramatyczne nagranie

20-latka weszła przed śmieciarkę, kierowca jej nie zauważył. Dramatyczne nagranie

Podaj dalej

Przerażająca scena rozegrała się na jednym z osiedli w Brazylii. Młoda dziewczyna jak gdyby nigdy nic przeszła obok śmieciarki, której pracownicy wykonywali właśnie swoje obowiązki. Po szybkim opróżnieniu koszy kierowca ruszył i nie zauważył 20-latki, która właśnie weszła przed maskę jego pojazdu.

Śmieciarka zgotowała horror

Tragiczne zdarzenie miało miejsce nad ranem. Na nagraniu z pobliskiej kamery widać jak śmieciarka stoi obok pobliskiego domu, a obok niej przechodzi dziewczyna. To był ostatni moment jaki zarejestrowano z jej udziałem.

Po chwili znika za pojazdem, a kierowca nagle rusza do kolejnego domu. Wówczas dochodzi do potrącenia dziewczyny, która niestety zmarła na miejscu.

smieciarka dziewczyna wypadek 1
Pracownicy nie dowierzają w to co się stało

Piesi, zachowujcie czujność!

Niestety to nie pierwsze tego typu zdarzenie z udziałem dużego pojazdu. Należy pamiętać, że kierowca w tego typu ma bardzo ograniczoną widoczność i przemieszczanie się blisko auto zwiastuje niebezpieczeństwo. W Polsce też swego czasu miała miejsce podobna sytuacja ze starszą kobietą i ciężarówką, która wyjeżdżała po dostarczeniu towaru do sklepu.

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News